středa 23. září 2015

Vyhrála jsem? /REMINGTON/

Ahoj všichni! Jestli sledujete Blogerky.cz tak určitě víte, že tam nedávno proběhla soutěž o kulmu značky remington pod názvem ,,Vlnománie". Vendula Sotonová (na youtube-The Wendy) taky udělala soutěž o tuto kulmu kterou ji poskytli právě Blogerky.cz. Řekla jsem si, že se taky zkusím zapojit a snad budu mít štěstí.
Po nějaké době mi napsala, že  jsem vyhrála, ať jí dám adresu kam mi ji má poslat. Byla jsem strašně ráda, že vybrala zrovna mě.
Od té doby co mi napsala přišla za devět dní. Tak důkladně zabalený balíček jsem dlouho neviděla.Nevím čím to je, ale žádná kulma mi neudělá lokny, ale tato je výjimkou. Je napuštěná argonovým, keratinovým a makadamovým olejem. Nedochází ani k nepříjemnému tahání díky hladkému povrchu kulmy. Kulma vypouští studenou páru, která chrání vlasy před vysokou teplotou a zároveň je tak hydratuje, takže se o svoje vlasy nemusím bát. Navíc moje lokny vydrží dlouho a nemusím používat ani tužidlo!


Snad se vám tento článek líbil. Tuto kulmu můžu jen doporučit!

2 komentáře:

  1. Ahoj budeš dělat haul věcí z tvých narozenin? :*

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, ještě uvidím, moc těch dárků zatím nebylo, ale vím že mi má ještě nekdo dávat :D asi bych článek o tom udělala příští týden :)

      Vymazat