pondělí 29. února 2016

Life Hacks

Každý den se najde několik maličkostí, které zatěžují přes sedm miliard lidí. Já vám dnes ukážu jak si zjednodušit život. Ano, dá se bez těchto rad žít, ale proč to aspoň nezkusit? Třeba budete něco používat!

Ne každý má dobrý zvuk na mobilu a i přes to, že ho má naplno to ještě stále není ono. Je velice jednoduché jak ho zesílit! Stačí dát mobil do nějaké sklenice nebo skleněné nádoby a zvuk se bude od jejich stěn odrážet. Na co vyhazovat peníze za repráček k mobilu, když vám stačí jen věc co má každý doma? Navíc tuto vychytávku můžete použít i když vás nevzbudí budík.U mobilu ještě chvíli zůstanu. Někdy se stane, že si ho zapomenete nabít a potom máte málo procent. Když si zapnete režim letadla vypne se vám internet a všechny funkce, které vám mobil zatěžují a díky této funkci nezpomalují jeho dobíjení.Předpokládám, že snad každý už někdy durch zmokl. A když máte plátěné boty, které rychle promoknou tak to je teprve něco!
Aby jste tomu zabránili stačí pouze obyčejná čajová svíčka a horký vzduch. Vyjměte ji z kalíšku a oddělejte knot. Potom už jen stačí potřít boty svíčkou, vzít fén a namířit ho na obuv. Mastný vosk bude vodu nádherně odpuzovat.
Flek od deodorantu. K tomu snad není co dodat. Prostě jen další otravná záležitost. Vezměte si vlhčený ubrousek a vyčistěte skvrnu. Uschne mnohem rychleji než kdyby jste na ni vylili přímo vodu.Vlasy a obočí. Tyto dvě věci si na našem těle dělají co chtějí. Řeší to převážně dívky a ženy, protože není moc hezké, když máte udělaný culík a trčí vám z něj jednotlivé pramínky vlasů, které se někdy i zatočí do kudrlinky nebo obočí co nemá svůj tvar. Dá se tomu jednoduše zabránit! Můžete použít kartáček na obočí nebo na zuby a postříkat na jeho štětinky lak na vlasy. Potom už si s tím musíte jenom vyhrát.

Žádné komentáře:

Okomentovat