neděle 9. srpna 2015

Experiences from camp

Ahoj všichni! V pátek jsem přijela z filmového tábora v Sobotíně, stejně tak jako minulý rok. Letos jsem si to ale užila víc.

Letos jsme měli téma James Bond. Když jsem si doma balila kufr, nevěděla jsem jaké oblečení si mám vzít. Nakonec jsem se rozhodla pro černé legíny, bílou košili a šedou vestičku. Ale v našem filmu jsem ani jedno z toho nevyužila.

Stejně jako minulý rok jsem byla v dobré skupině a za to jsem strašně ráda.
Ze začátku jsme s filmem byli trochu pozadu, ale i tak jsme to zvládli. Naše vedoucí byla Čenda, která natáčela a stříhala filmy i jiným skupinám a proto byl náš režisér Sequi, kterého můžete znát z youtube pod jménem SequiCZ (nepsala jsem sem jeho jméno, protože ho nechtěl zveřejnit ani na yt).

Na chatce jsem byla ubytovaná s Natkou, Aďou, Aničkou a Sárou.
Natka je moje kamarádka z dramaťáku, s Aďou se znám už od narození(naši rodiče se seznámili na Krétě) a s Aničkou a Sárou jsem se seznámila na tomto táboře.

(S Natkou nemám fotku z tábora)


Hned první den nás rozdělili do dvou skupin, protože nás bylo celkem 61. První skupina šla natáčet kamerovky neboli kamerové zkoušky. Každý dostal dva lístečky s nějakým krátkým textem a musel je říct před kamerou. Druhá skupina byla v malé jídelně a jeden z vedoucích jim vysvětloval jak to chodí u bondovek...potom se vyměnily.

Každý večer jsme měli nějaký program jako třeba videostop, improliga, táborák, stezka "odvahy", diskotéka, X TAKTOR (Sobotínský X FAKTOR)...

V neděli jsme šli na Jelení studánku asi 10,2 km od tábora. Po cestě na Skřítka(6km) jsme se na chvíli zastavily na Ztracených kamenech. A musím se pochválit. Na to, že se bojím výšek jsem tam vylezla, až nahoru, sice jsem si nestoupla na ty kameny, ale aspoň si sedla.

Poslední večer bylo pro rodiče promítání všech filmů a vedlejších projektů (jen těch, které jsme stihli dostříhat). Jak rodiče odešli byla diskotéka do půlnoci. Potom jsem šli k ohništi, dívali se na hvězdy a poslouchali proslov od jednoho z vedoucího. Až nám řekli, šli jsme zpátky pod pergolu (kde byla diskotéka) a tam byly na zemi položené svíčky a svítící náramky do tvaru písmene T. Vyslechli jme si další proslov od jiného vedoucího a ti, kteří byli na tomto táboře poprvé byli pasováni stativem, dostali magnet se Sobotínem a my ostatní jsme si šli pro svítící kamínek. Všichni se navzájem objali a rozloučili se. Spousta lidí brečela, včetně mě


Tento tábor se mi vždy strašně líbí, hlavně proto, že je každý den nějaký program a celé dny se nenudíte.

Každodenní program: 

Budíček-7:00 (někdy 7:30)
Snídaně-8:00
Rozcvička-9:00
Workshopy (art, hry, natáčení, tanec)-cca 9:30
(svačina)
Oběd-12:30
Polední klid do-14:30
Workshopy
Večeře-18:00
Večerní program-20:00
Večerka-22:00 (stejně to nikdo nedodržoval)

Ještě vám chci ukázat měsíc, který jsem vyfotila při táboráku. A musím říct, že se mi to povedlo, na to že jsem to fotila z ruky a ne ze stativuDoufám, že se vám tento článek líbil a že na tento tábor třeba taky pojedete
KONGA!


Žádné komentáře:

Okomentovat